Wypominki

Wypominki – 2021r. – godz. 17:15

Środa 03.11.21r. – Puławska

Czwartek 04.11.21r. – Puławska

Piątek 05.11.21r. – Puławska

Sobota 06.11.21r. – Kraszewskiego

Niedziela 07.11.21r. – Morwowa i Lubelska

Poniedziałek 08.11.21r. – Fabryczna i Wiejska

Wtorek 09.11.21r. – Fabryczna i Nadstawna

Środa 10.11.21r. – Józefowska, Cmentarna, Garbarska, Polna, Zajezierze, Górna.

Czwartek 11.11.21r. – Ściegiennego, Willowa, Sikorskiego, Broniewskiego, Wojska Polskiego, Por. Bolesława Frańczaka Argila, Cicha,

Piątek 12.11.21r. – Krasickiego, Kwiatowa, Poniatowskiego, Kolejowa, Piłsudskiego, Szpitalna, Lipowa, Partyzancka.

Sobota 13.11.21r. – Ogrodowa, Rzeczna, Rzemieślnicza, Strażacka, Piekarska, Stary Rynek, Nowy Rynek, Kościuszki, Łąkowa, Pawia, Słowackiego, Nowa , Podzamcze, Dekutowskiego, Słoneczna.

Niedziela 14.11.21r. – Leśna, Zagrody, Pomorska, Szkolna, Rybacka, Targowa, Kaliszańska, Piaskowa, Aleja – 600 Lecia.

Poniedziałek 15.11.21r. – Osiedlowa, Przemysłowa, Zielona, Nowoprojektowana, Projektowana, Popijarska, Krótka, Działkowa

Wtorek 16.11.21r. – Parkowa, Południowa, Andersa, Krzywe Koło, Spacerowa, Sosnowa, Witosa, Rataja, Lubomirskiej, Przedmieście.

Środa 17.11.21r. – Konarskiego, Wyszyńskiego, Jana Tarły, Traugutta,, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Dolna, Zbożowa,

Czwartek 18.11.21r. – Franciszków, Trzebiesza, Majdan Trzebieski, Darowne, Zosin, Baba.

Piątek 19.11.21r. – Elżbieta, Kol. Elżbieta, Góry Opolskie, Leonin, Górna Owczarnia, Emilcin.

Sobota 20.11.21r. – Wola Rudzka, Pomorze, Rozalin Stacja, Pustelnia, Grabówka, Zajączków, Jankowa, Skoków

Niedziela 21.11.21r. – Niezdów.

Poniedziałek 22.11.21r. – Kartki niepodpisane.

WYPOMINKI 2020 GODZ. 17.15

03 .11, 04.11, 05.11 – PUŁAWSKA
06.11 – KRASZEWSKIEGO
07. 11 – DŁUGA
08.11 – LUBELSKA
09.11, 10.11 – FABRYCZNA, DAWNE JANISZKOWICE
11. 11. – MORWOWA
12.11 – JÓZEFOWSKA, CMENTARNA, GARBARSKA, ZAJEZIERZE
13.11- ŚCIEGIENNEGO, ZIELONA, POLNA, SŁONECZNA, BRONIEWSKIEGO, WOJSKA POLSKIEGO, POR. BOLESŁAWA FRAŃCZAKA ARGILA, CICHA, GÓRNA, KALISZAŃSKA, PIASKOWA
14.11 – KRASICKIEGO, KWIATOWA, KOLEJOWA, PIŁSUDSKIEGO, SZPITALNA, LIPOWA, PARTYZANCKA
15.11 – OGRODOWA, RZECZNA, RZEMIEŚLNICZA, STRAŻACKA, PIEKARSKA, STARY RYNEK, NOWY RYNEK, KOŚCIUSZKI, ŁĄKOWA, JANA TARŁY, PAWIA, SŁOWACKIEGO, NOWA, PODZAMCZE
16.11 – LEŚNA, ZAGRODY, POMORSKA, POMORZE, SZKOLNA, RYBACKA, TARGOWA
17.11 OSIEDLOWA,PRZEMYSŁOWA,PROJEKTOWANA, NOWOPROJEKTOWANA, WILLOWA, POPIJARSKA, KRÓTKA
18.11- DEKUTOWSKIEGO, PARKOWA, POŁUDNIOWA, ANDERSA, KRZYWE KOŁO, PRZEDMIEŚCIE, TRAUGUTTA, ALEJA 600 LECIA, ARMII KRAJOWEJ, SIKORSKIEGO, WITOSA
19.11DZIAŁKOWA,NADSTAWNA,KONARSKIEGO, WYSZYŃSKIEGO, PONIATOWSKIEGO, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, DOLNA, ZBOŻOWA
20.11 – STARY FRANCISZKÓW, TRZEBIESZA, MAJDAN TRZEBIESKI, DAROWNE
21.11 – ELŻBIETA, KOL ELŻBIETA, GÓRY OPOLSKIE, LEONIN,
22.11- WOLA RUDZKA, ROZALIN, GRABÓWKA, ZAJĄCZKÓW, JANKOWA, WIEJSKA
23.11- ZOSIN, GÓRNA OWCZARNIA, SKOKÓW, EMILCIN, BABA
24.11- NIEZDÓW
25.11- KARTKI NIEPODPISANE