Intencje Mszalne

INTENCJE MSZALNE 22.05-29.05.2022r

NIEDZIELA 22.05.
700 + Jan, Helena, Lucjan i Dariusz Świrkosz, Krystyna Kocon 15 rocz. śm. zm. z rodziny Świrkoszów i Koconów
830 + Jerzy Ausz 2 rocz. śm. – od żony i dzieci
1000 ZBIOROWA
1200 ZA PARAFIAN
1800 + Helena, Regina, Henryk, Stanisław Mędrek, Marian Majka, Dorota Świrkosz
PONIEDZIAŁEK 23.05.
700 + Stanisław Maciejewski 15 rocz. śm.
700 + Genowefa Dudziak – od rodziny Szewczyków
730 + Marianna, Stanisław, Irena Konior, Stanisław Jackowski, zm. Jackowskich i Koniorów
730 + Jan Mendak – od żony
1800 Dziękczynna z prośbą o opiekę Matki Bożej dla członków różańca pw. św. Rity modlących się za dzieci
WTOREK 24.05.
700 + Marianna Kamela – od prawnuków
700 + Marian Strawa – od Renaty i Kazimierza Bucior
730 + Stanisław Pomorski, zm. Pomorskich
730 + Jerzy Jarosz 5 rocz. śm. – od córki z rodziną
1800 + Henryk Toś 15 rocz. śm. Cecylia, Szczepan Toś, zm. z rodz. Tosiów, Zofia Adamczyk
ŚRODA 25.05.
700 + Zofia Bernat
700 + Marianna i Ryszard Jakubczyk
730 + Jerzy Grudziński 3 rocz. śm. Genowefa, Jan i Kazimierz Grudzińscy
730 Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 ZBIOROWA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
CZWARTEK 26.05.
700 + Teresa i Józef Rogala, Helena Popiołek
700 + Helena Bartnik – od córki Ewy z rodziną
730 + Przemysław Szczucki 12 rocz. śm. Helena i Stanisław, zm. z rodziny Szczuckich, Jan i Bogdan Szczuccy
730 + Danuta Lipowska 2 rocz. śm. Zdzisław Lipowski
1800 + Honorata Bielecka 2 rocz. śm. Marian Bielecki, Bronisława (k) i Stanisław Bieleccy, Józef i Weronika Drąg
PIĄTEK 27.05.
700 + Anna i Lucjan Gałek
700 + Mariola Kaupke – od dzieci
730 + Dorota Furtak 5 rocz. śm. Wiesław Olchawski, Konstanty Olchawski
730 + Helena i Józef Aleksandrowicz – od dzieci z rodzinami
1800 Dziękczynna z racji 5 rocz. święceń kapłańskich ks. Rafała i ks. Macieja z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi w dalszej posłudze duszpasterskiej
SOBOTA 28.05.
700 + Stanisław Bigos 6 rocz. śm. zm. z rodziny Bigosów, Wcisłów, Juraków, Rożków i Szydłowskich
700 + Tadeusz Bucior –  od Pracowników Urzędu Pocztowego w Opolu Lubelskim
730 + Bronisława (k), Tadeusz, Michał Sosik
1800 Dziękczynna z racji 17 rocz. święceń kapłańskich ks. Pawła z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi i dary Ducha Świętego w dalszej posłudze duszpasterskiej
NIEDZIELA 29.05.
700 + Irena i Józef Borowscy, Wiesław i Roman Borowscy, Jadwiga i Józef Wojdyła, Dariusz Złotucha, Teodora Majkowska
830 + Janina, Zygmunt, Barbara Wit, Antoni Płaza, Julia i Adam Płaza, zm. Witów i Płazów
1000 ZBIOROWA
1200 ZA PARAFIAN
1800 + Radosław 5 rocz. śm. i Edyta Gołębiowscy

 

INTENCJE MSZALNE 15.05-22.05.2022r

NIEDZIELA 15.05.
700 + Zofia Szczerba
830 + Regina Wróbel 15 rocz. śm. Antonii, Józef, Maria, Janina zm. Wróblów, Łucja, Jan Dul, Marianna i Stanisław Sobka
1000 ZBIOROWA
1200 ZA PARAFIAN
1800 + Helena i Władysław Pakuła w kolejną rocz. śm. Paweł Podhorski
PONIEDZIAŁEK 16.05.
700 + Apolonia Taborowska 48 rocz. śm. Janina Bombała, Cecylia Chomko, Mieczysław Pietroń, zm. z tych rodzin, Józefa (k) i Michał Pietroń
700 + Jan i Janina Skorek, Henryk Skorek
730 Za Ojczyznę
730 + Zofia i Wincenty Wawszczyk, Stanisława (k) i Władysław Strawa, Krystyna i Czesław Gazda, Marianna i Wacław Jurkowscy
1800 + Zofia i Stanisław Madejek, Barbara Karpińska
WTOREK 17.05.
700 + Marianna Kamela – od wnuków
700 + Teresa Zielińska i Antoni Zieliński oraz dusze w czyśćcu cierpiące – od rodziny z Krakowa
730 + Helena i Stanisław Kwietniewscy, Janina Kuś
730 + Helena Matysiak 6 rocz. śm. Edward i Agnieszka Matysiak, Wojciech i Czesław Jóźwik
1800 + Zdzisław i Helena Kowalscy, Andrzej Kowalski 1 rocz. śm.
ŚRODA 18.05.
700 + Ryszard Szewczyk – od Beaty i Wojciecha Kołuda
700 + Jerzy Deszczak – od chrześniaka Krzysztofa Deszczak
730 + Elżbieta Ptak – od Katarzyny, Roberta i Małgosi Pałka
730 + Marian Strawa – od chrześnicy Katarzyny z rodziną
1800 ZBIOROWA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
CZWARTEK 19.05.
700 + Genowefa Mazur
700 + Teresa Stolarska – od Danuty Górskiej z rodziną
730 + Helena i Adam Pietras, Teresa Pietras, Henryk Gogół, Bogumiła (k) i Zdzisław Goralscy, Sabina Nikolska
730 + Irena Gazda 4 rocz. śm. Marian Gazda
1800 + Maria i Mieczysław Rybak, Rozalia i Jan Rybak, Antonina, Jan, Michalina Pasztelan
PIĄTEK 20.05.
700 + Janusz Czapla – od rodz. Chęciów z Komaszyc Nowych
700 + Krystyna Kwaśniak – od córki z mężem
730 + Jadwiga i Zdzisław Wieczorek, zm. z rodz. Wieczorków, Helena i Aleksander Jurak
730 + Irena i Stanisław Przydatek, Irena i Mikołaj, Jacek Worobiej
1800 + Dariusz Fatyga 11 rocz. śm.
SOBOTA 21.05.
700 + Urszula i Stanisław Wilk o spokój duszy
700 + Henryk Banaszek – od chrześniaka Mariana z rodziną
730 + Helena i Stanisław Łakomy, zm. Łakomych i Gierczyńskich, Krzysztof Piłat
730 Dziękczynna z racji 18 rocz. urodzin Maksymiliana Kwietniewskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu
1800 + Wanda Dyszczak 12 rocz. śm. Renisława i Tadeusz Dyszczak
NIEDZIELA 22.05.
700 + Jan, Helena, Lucjan i Dariusz Świrkosz, Krystyna Kocon 15 rocz. śm. zm. z rodziny Świrkoszów i Koconów
830 + Jerzy Ausz 2 rocz. śm. – od żony i dzieci
1000 ZBIOROWA
1200 ZA PARAFIAN
1800 + Helena, Regina, Henryk, Stanisław Mędrek, Marian Majka, Dorota Świrkosz

INTENCJE MSZALNE 03.10-10.10.2021r

NIEDZIELA 03.10.

700

+ Marian Korczak 12 rocz. śm. zm. Korczaków, Kozaków, Majcherów, Niezbeckich i Kwiatkowskich

700

+ Janina, Stanisław, Edward, Henryk, Ryszard Przybycień, Helena, Bolesław, Irena Piłat, Anna Mazur

830

+ Jan Matyka, Regina Stalka, zm. Matyków, Gołofitów, Czesław Pyda i Jan Bomba

830

+ Janina i Stefan Strawa

1000

ZBIOROWA

1200

ZA PARAFIAN

1200

+ Wacław i Leokadia Wieczorek, zm. z rodziny Wieczorków i Cyranów

1800

Klub Abstynenta

1800

+ Mirosław Szklarczyk 9 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 04.10.

630

+ Czesław Stęgierski 1 rocz. śm. Ewa Stęgierska, zm. z rodziny Stęgierskich

630

+ Bogdan Dacka od wnuków: Karola z narzeczoną, Krystiana z narzeczoną oraz Moniki

730

+ o. Robert w rocz. śm.

730

+ Edyta Karczmarska od Piotra Niezgody

1800

+ Matylda Maciąg, zm. Skorków, Maciągów, Świątków i Kazimieraków

1800

+ Paweł Podhorski

WTOREK 05.10.

630

+ Barbara i Tadeusz Jastrzębscy

630

+ Władysława (k) i Feliks Gołąb, Balbina, Alfreda (k), Stanisław, Bolesław Pietras, Łukasz Kucharski

730

+ Aniela Pasztelan 13 rocz. śm. Zygmunt Pasztelan

730

+ Sławomir Salczyński 5 rocz. śm. Janina, Bohdan, Ryszard Głazowscy

1800

+ Stanisław Bigos od Teresy z rodziną

1800

+ Adrian Mędrek od sąsiadów z klatki

ŚRODA 06.10.

630

+ Danuta Chojecka

630

+ Paweł Kuś od siostry Zofii z rodziną

730

+ Kazimierz Łajca od swatowej z Kozienic

730

+ Mieczysława (k) Podgajna od Andrzeja i Teresy Mędrków, Marzanny i Andrzeja Włodów

1800

+ Małgorzata Kuś 2 rocz. śm.

1800

ZBIOROWA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK 07.10.

630

+ Krzysztof Sikorski

630

+ Antoni Janoszczyk od Burmistrza i Pracowników Urzędu Miejskiego w Opolu Lub.

730

O moc, siłę i dary Ducha Świętego dla Kapłanów z naszej parafii, wszystkich Kapłanów oraz o święte powołania do kapłaństwa

730

W intencji Bogu wiadomej

1800

Radio Maryja

1800

+ Adrian Mędrek od Ani z rodziną

PIĄTEK 08.10.

630

+ Jan Kucharski, Wanda i Marian Pik

630

+ Tadeusz Niezgoda od chrześniaka Mirosława z rodziną

730

Dziękczynna z racji 25- lecia powstania prezydium Legionu Maryi pw. Matki Bożej Fatimskiej o Boże błogosławieństwo i nowe powołania

730

+ Kazimierz Wicha 3 rocz. śm.

1800

+ Jan Chołody 15 rocz. śm. Tomasz, Anna, Marianna Chołody 3 rocz. śm. Zbigniew Szyszko, Zofia i Edward Szyszka

1800

+ Małgorzata Goldman od Chóru Cantata

SOBOTA 09.10.

630

+ Zdzisław Szkutnicki od Firmy Pogrzebowej Ptak

630

+ Henryk Bańka od rodziny Stępniaków

730

+ Teresa Sikora w kolejną rocz. śm.

730

+ Elżbieta Wąsik

1800

Nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie

NIEDZIELA 10.10.

700

+ Stanisław Dalka, Bronisława (k), Stanisława (k) i Florian

700

+ Jan Suski, Bolesława (k) 8 rocz. śm. zm. Suskich i Burków

830

+ Antoni i Helena Palczewscy, Władysław i Jan Czyżewscy, Wacław i Łucja Czapla, Zdzisław i Alina Kasiak

830

+ Marianna, Władysław, Irena, Stanisław Majchrowscy, Dionizy, Julianna i Antoni Adamczykowie, Emilia i Marian Reszka, Henryka (k) i Stefan Wilczyńscy

1000

ZBIOROWA

1200

ZA PARAFIAN

1200

+ Bolesław Bartnik 21 rocz. śm. Bronisława (k), Michał, Mariusz, Lucjan Wilczyńscy, Marianna i Konstanty Bartnik, zm. z rodz. Wilczyńskich i Bartników

1800

Dziękczynna z racji urodzin Jakuba z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

1800

+ Jan Socha 1 rocz. śm.