Intencje Mszalne

INTENCJE MSZALNE 29.01 – 05.02.2023r

NIEDZIELA 29.01.
700 + Wacław, Andrzej, Emilia z rodz. Markiewicz
830 + Irena  i Tadeusz Niezgoda oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
1000 ZBIOROWA
1200 ZA PARAFIAN
1800 + Stanisław Ostrach w 10 rocz. śm.
PONIEDZIAŁEK  30.01.
700 + Teresa Bigos w 8 rocz. śm.
700 + Waldemar Rafalski – od byłej pracownicy
730 + Anna Ciekot – od rodziny Gałuszewskich
730 + Stanisław Madejek – od rodziny Tupajów
1800 + Czesław Juszczyk w 30 rocz. śm., Wiktoria, Aleksander, Marian i zm. z rodz. Juszczyk i Rogala                                                                          
WTOREK  31.01.
700 + Waldemar Rafalski
700
730 + Stefania Ostrach w 20 rocz. śm., Czesław Ostrach, Teresa Kaleta w 3 rocz. śm.
730 + Łukasz Bednarz – od sąsiadów Supersonów
1800 + Edward Żelazko – od bratowej z dziećmi
ŚRODA 01.02.
700 + Jan Smaga w 4 rocz. śm.
700 + Alina Henryka Porębska
730 + Stanisław, Zofia, Władysław Wicha, Aniela, Stanisław, Antoni, Wiktoria, Stanisław Wiewiórka
730 + Helena, Józef Aleksandrowicz
1800 ZBIOROWA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
CZWARTEK 02.02. OFIAROWANIE PAŃSKIE
700 Dziękcz. z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosł. w 50 rocznicę ślubu Janiny i Stanisława Mruk
700 + Matylda Maciąg i zm. z rodzin Maciąg, Skorek, Świątek i Kazimieraków
800 + Janina, Czesław Kuchta
1000 + Marian Drózd w 31 rocz. śm. i zm. z rodziny Drozdów i Kamińskich
1800 O moc i siłę i dary Ducha Świetego dla kapłanów z naszej parafii, wszystkich kapłanów oraz o święte powołania do kapłaństwa
PIĄTEK 03.02.
700 + Tomasz Krupa w 12 rocz. śm, Wanda i Jan Krupa
700 + Jan Smaga w 4 rocz. śm. i zm. z rodziny Smagów
730 + Sławomir Gozdziuk, Regina i Henryk Babscy.
1600 Dziękcz. z okazji 40 rocznicy ślubu Danuty i Witolda Wilczyńskich z prośbą o zdrowie i Boże błogosł.
1800 Dziękcz. z prośbą o Boże błogosł dla Elżbiety i Piotra w 34 rocznicę ślubu oraz dla ich rodziny
SOBOTA 04.02.
700 + Elżbieta Wąsik
700 + Stanisław i Marianna, Tadeusz, Wacław, Czesław Grzywacz, Eugeniusz Dąbrowski
730 + Stanisława(k) Pyć w 5 rocz. śm., zm. z rodz. Pyć, Stanisław, Ryszard, Jerzy
730 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy Narodu polskiego i świata
1800 O Boże błogosł i potrzebne łaski dla Julii w 20 rocznicę urodzin
NIEDZIELA 05.02.
700 + Jan Matyka, Regina Stalka i zm. z rodzin Matyków, Gołofitów i Bombów
830 + Janusz Czapla, Antoni i Helena Palczewskich, Władysław, Jan Czyżewskich, Wacław, Łucja Czapla
1000 ZBIOROWA
1200 ZA PARAFIAN
1800 KLUB ABSTYNENTA

 

INTENCJE MSZALNE 23–29.01.2023

 
                                     PONIEDZIAŁEK   23.01.
700 + Zygmunt Kowalski – od rodziny Ptaków
700 + Marian Gazda w kolejną rocz. śm., Irena
730 + Adam Rejn w 2 rocz. śm, Aniela Rejn, Władysław Rejn, Mieczysław Rejn, Krzysztof zm z rodz. Rejn
730 + Henryk Teresiński
1800 + Waldemar Dobrowolski i zm. z rodz. Dobrowolskich
                                                
                                                  WTOREK  24. 01
700 + Henryka(k) Stępniewska w 4 rocz. śm., Leszek Kalusz
700 + Grażyna Kozik – od Katarzyny i Roberta z Otwocka
730 + Ryszard Plis – od emerytek z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Opolu Lub
730 + Krystyna Jarosz – od Marii Żaby z rodziną
1800 + Tadeusz Ryczek – od przyjaciół Marcina
   
                                                ŚRODA 25. 01.
700 + Zofia Bernat w 2 rocz. śm.
700  
730 + Grażyna Plewik w 2 rocz. śm i Marek Plewik w 11 rocz. śm
730 + Gabriela Babilońska – od Janiny Janik z rodziną
1800 ZBIOROWA DO MATKI  BOŻEJ  NIEUSTAJĄCEJ  POMOCY
   
 
                                        CZWARTEK   26. 01
700 + Maria Romanowska – od rodziny
700  
730 + Irena i Henryk Piotrowscy i za zm. z rodzin Piotrowskich i Kameckich
730 + Zygmunt Kowalski – od rodziny Borowców
1800 + Stanisław Skorek
 
                                            PIĄTEK   27.01.
700 + Łukasz Bednarz – od Ewy i Edwarda Gawlików z rodziną
700 + Helena Gąsior – od sąsiadów Banachów
730 + Stefan Chechliński w 25 rocz. śm. i zm. z rodz. Chechlińskich
730 + Anna Kiwak, Stanisław Kiwak, Anna Kiwak
1800 + Małgorzata Szczucka w 5 rocz. śm., Maria Cyran w 3 rocz. śm., Helena i Aleksander Szczuccy, Bronisława (k) i Ignacy Malon
 
                                            SOBOTA  28. 01.
700 + Maria Wyrzykowska w 3 rocz. śm.
700 + Marianna Kamela w 1 rocz. śm
730 + Michał Siekaczyński
730 + Ewa Zalewska w 3 m-c po śm. – od chrześnicy Edyty z rodziną
1800 + Leokadia, Zbigniew, Marian Zielińscy
 
                                        NIEDZIELA  29.01 2023
700 + Wacław, Andrzej, Emilia z rodz. Markiewicz
830 + Irena, Tadeusz Niezgoda oraz dusze w czyśćcu cierpiące
1000 ZBIOROWA
1200 ZA PARAFIAN
1800 + Stanisław Ostrach w 10 rocz. śm

 

INTENCJE MSZALNE 03.10-10.10.2021r

NIEDZIELA 03.10.

700

+ Marian Korczak 12 rocz. śm. zm. Korczaków, Kozaków, Majcherów, Niezbeckich i Kwiatkowskich

700

+ Janina, Stanisław, Edward, Henryk, Ryszard Przybycień, Helena, Bolesław, Irena Piłat, Anna Mazur

830

+ Jan Matyka, Regina Stalka, zm. Matyków, Gołofitów, Czesław Pyda i Jan Bomba

830

+ Janina i Stefan Strawa

1000

ZBIOROWA

1200

ZA PARAFIAN

1200

+ Wacław i Leokadia Wieczorek, zm. z rodziny Wieczorków i Cyranów

1800

Klub Abstynenta

1800

+ Mirosław Szklarczyk 9 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK 04.10.

630

+ Czesław Stęgierski 1 rocz. śm. Ewa Stęgierska, zm. z rodziny Stęgierskich

630

+ Bogdan Dacka od wnuków: Karola z narzeczoną, Krystiana z narzeczoną oraz Moniki

730

+ o. Robert w rocz. śm.

730

+ Edyta Karczmarska od Piotra Niezgody

1800

+ Matylda Maciąg, zm. Skorków, Maciągów, Świątków i Kazimieraków

1800

+ Paweł Podhorski

WTOREK 05.10.

630

+ Barbara i Tadeusz Jastrzębscy

630

+ Władysława (k) i Feliks Gołąb, Balbina, Alfreda (k), Stanisław, Bolesław Pietras, Łukasz Kucharski

730

+ Aniela Pasztelan 13 rocz. śm. Zygmunt Pasztelan

730

+ Sławomir Salczyński 5 rocz. śm. Janina, Bohdan, Ryszard Głazowscy

1800

+ Stanisław Bigos od Teresy z rodziną

1800

+ Adrian Mędrek od sąsiadów z klatki

ŚRODA 06.10.

630

+ Danuta Chojecka

630

+ Paweł Kuś od siostry Zofii z rodziną

730

+ Kazimierz Łajca od swatowej z Kozienic

730

+ Mieczysława (k) Podgajna od Andrzeja i Teresy Mędrków, Marzanny i Andrzeja Włodów

1800

+ Małgorzata Kuś 2 rocz. śm.

1800

ZBIOROWA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK 07.10.

630

+ Krzysztof Sikorski

630

+ Antoni Janoszczyk od Burmistrza i Pracowników Urzędu Miejskiego w Opolu Lub.

730

O moc, siłę i dary Ducha Świętego dla Kapłanów z naszej parafii, wszystkich Kapłanów oraz o święte powołania do kapłaństwa

730

W intencji Bogu wiadomej

1800

Radio Maryja

1800

+ Adrian Mędrek od Ani z rodziną

PIĄTEK 08.10.

630

+ Jan Kucharski, Wanda i Marian Pik

630

+ Tadeusz Niezgoda od chrześniaka Mirosława z rodziną

730

Dziękczynna z racji 25- lecia powstania prezydium Legionu Maryi pw. Matki Bożej Fatimskiej o Boże błogosławieństwo i nowe powołania

730

+ Kazimierz Wicha 3 rocz. śm.

1800

+ Jan Chołody 15 rocz. śm. Tomasz, Anna, Marianna Chołody 3 rocz. śm. Zbigniew Szyszko, Zofia i Edward Szyszka

1800

+ Małgorzata Goldman od Chóru Cantata

SOBOTA 09.10.

630

+ Zdzisław Szkutnicki od Firmy Pogrzebowej Ptak

630

+ Henryk Bańka od rodziny Stępniaków

730

+ Teresa Sikora w kolejną rocz. śm.

730

+ Elżbieta Wąsik

1800

Nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie

NIEDZIELA 10.10.

700

+ Stanisław Dalka, Bronisława (k), Stanisława (k) i Florian

700

+ Jan Suski, Bolesława (k) 8 rocz. śm. zm. Suskich i Burków

830

+ Antoni i Helena Palczewscy, Władysław i Jan Czyżewscy, Wacław i Łucja Czapla, Zdzisław i Alina Kasiak

830

+ Marianna, Władysław, Irena, Stanisław Majchrowscy, Dionizy, Julianna i Antoni Adamczykowie, Emilia i Marian Reszka, Henryka (k) i Stefan Wilczyńscy

1000

ZBIOROWA

1200

ZA PARAFIAN

1200

+ Bolesław Bartnik 21 rocz. śm. Bronisława (k), Michał, Mariusz, Lucjan Wilczyńscy, Marianna i Konstanty Bartnik, zm. z rodz. Wilczyńskich i Bartników

1800

Dziękczynna z racji urodzin Jakuba z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

1800

+ Jan Socha 1 rocz. śm.