Wniebowstąpienie Pańskie Niedziela 21 maja 2023 r.

1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Kaliszanskiej, za posprzątanie kościoła i ofiarę – 50 zł. Msza św. będzie w ich intencji: 28.05 o godz. 1000.                                                         W przyszłym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Zapraszamy młodych i starszych na uroczystą mszę świętą w wigilię Zesłania Ducha Świętego z rozbudowaną liturgią słowa w najbliższą sobotę o 18.00, a po niej czuwanie połączone z pieśnią uwielbienia i modlitwą o dary Ducha Świętego.
  4. Bóg zapłać za ofiary na k-ł: 600 zł od mieszkańców Elżbiety.
  5. Dziś w wieczerniku będą rozprowadzane kremówki papieskie, które będą cegiełką, wsparcia Spotkania Młodych AL., będą one w cenie 7 zł, jako dodatek broszury z historiami z życia św. Jana Pawła II, zachęcamy do wsparcia.
  6. Uczniowie Szkolnego Koła Caritas ze Skokowa dziękują za ofiary do puszki dla Nikoli, na zakup urządzenia mikropolaryzacji mózgu. Zebrano ponad 5000 zł.
  7. W sklepiku jest prasa katolicka, albumy o św. Matce Teresie na prezenty komunijne.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: + Tomasz Piątek ze Szkocji, + Andrzej Socha z ul. Przedmieście. Tych i naszych zmarłych bliskich polecajmy miłosierdziu Bożemu: Ojcze nasz…Wieczny odpoczynek…