Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 17 kwietnia 2022

Życzymy Wszystkim Parafianom i Gościom, aby Zmartwychwstały Chrystus napełnił Wasze serca pokojem i miłością, niech podwoi siły w pokonywaniu życiowych trudności, wzmocni wiarę w ludzi, obudzi radość do życia i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

  1. Msze święte dziś jeszcze o godz. 83o, 10oo, 12oo i 18oo.
  2. Dziękujemy s. Augustynie, za wystrój Grobu Bożego , Ciemnicy i dekoracje ołtarzy. Za pomoc ks. Maciejowi, p. Piotrowi Trubiłowiczowi , Michałowi Czajka, Harcerzom Skałtom. Za wartę przy Grobie i organizację procesji Druhom i Druhnom Strażakom oraz Małym Strażakom. Dziękujemy Kółkom Różańcowym, Parafianom i Parafiankom za ofiary na kwiaty.
  3. W zakrystii gdzie ubierają się księżą jest do nabycia świąteczna prasa katolicka.
  4. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o godz. 7oo, 83o, 10oo, 12oo i 18oo. Taca z tego dnia jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  5. Przyszłą niedzielę 24 – kwietnia będziemy przeżywali jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
  6. Także w przyszłą niedzielę 24- kwietnia rozpocznie się nowy cykl konferencji przedślubnych. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  7. Dziękujemy mieszkańcom Gór Opolskich (9osób) za posprzątanie kościoła i ofiarę 440zł – Msza św. w ich intencji będzie 24 kwietnia o godz. 1800. Do sprzątania kościoła w sobotę na 900 prosimy mieszkańców Górnej Owczarni .
  8. Bóg zapłać za ofiary na remont parkanu i kaplicy: bezimiennie – 400zł.
  9. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana : + Joanna Ceglarska z Nowego Jorku, + Tadeusz Działakiewicz z ul. Przemysłowej, + Stanisław Mazur z ul. Krótkiej, + Krystyna Wrońska z ul. Puławskiej, + Zdzisław Kaślikowski z Górnej Owczarni. Tych i naszych zmarłych bliskich polecajmy miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś…. Wieczne odpoczywanie…

Dane parafii

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Wniebowzięcia NMP
w Opolu Lubelskim

ul. Popijarska 2,
24 – 300 Opole Lubelskie

Tel. / Fax.
+48818272104

Mail.
kancelaria@parafiaopole.pl

Msze

NIEDZIELE I ŚWIĘTA

7:00 – w adwencie o 6:00
8:30 – dla młodzieży
10:00 – dla dzieci
11:00 – w kaplicy w Łaziskach
12:00
18:00
(spowiedź podczas każdej Mszy św.)

 

święte

DNI POWSZEDNIE

6:30 – w adwencie roraty o 6:00
7:00 – oprócz października i maja
7:30
18:00 – w środy o 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, po niej Msza Św
(spowiedź podczas każdej Mszy św.)