25 Niedziela zwykła 22 września 2024 r.

1. W październiku nabożeństwa różańcowe będziemy odprawiali codziennie o godz.1730.  Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Zachęcamy też do odmawiania różańca w rodzinach . Przez cały miesiąc październik w dni powszednie po Mszy św. o godz.730 będziemy odprawiali Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
  2. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp. Tadeusza Wojdy, ks. abp Stanisław Budzik podjął decyzję o przeprowadzeniu zbiórki finansowej w celu wsparcia ofiar powodzi. Dzisiaj zbiórka do puszek we wszystkich kościołach i kaplicach naszej Archidiecezji.
  3. Caritas poszukuje wolontariuszy chętnych wyjechać na tereny popowodziowe. Kontakt pod adresem e-mail: powodz@lublin.caritas.pl Osoba musi być pełnoletnia, praca na miejscu jest wymagająca fizycznie. Poszukiwani są także wolontariusze, którzy zajmowaliby się gotowaniem posiłków na miejscu.
  4. W piątek o godz. 1700 będzie Nabożeństwo Pokutne.
  5. Na targu znaleziono portfel. Telefon kontaktowy do znalazcy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  6. Dziękujemy  mieszkańcom Skokowa  za posprzątanie kościoła (9osób) i ofiarę w wysokości 1050 zł . Msza św. w ich  intencji będzie 13 października o godz. 1000 . W sobotę na godz. 900 do sprzątania kościoła prosimy wiernych z Emilcina.
  1. Bóg zapłać za ofiary na k-ł: od nowożeńców Małgorzaty i Pawła – 200 zł, bezimiennie – 100 zł, od Krystyny Wawrzyckiej – 200 zł.
  2. W sklepiku jest prasa katolicka. Biblia Rodzinna.
  3. W tym tygodniu odeszli do Pana + Jerzy Mickiewicz z Poniatowej , + Janusz Władysław Toś z Mysłowic. Tych i  naszych zmarłych bliskich polecajmy miłosierdziu Bożemu. Ojcze nasz…Wieczny odpoczynek…