6 Niedziela Wielkanocy 14 maja 2023 r.

1. Przeżywamy dziś 6 Niedzielę wielkanocną.
  2. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o godz. 1730.
  3. Dziękujemy mieszkańcom ul. Długa 31 i Krótka 4 za posprzątanie kościoła i ofiarę 70 zł. Msza św. w ich intencji będzie: 28.05 o 1000. W przyszłą sobotę na godz. 900 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Kaliszańskiej, Dolnej i Zbożowej.
  4. W przyszłą niedzielę w Wieczerniku(obok parkingu przy garażach) będą rozprowadzane kremówki papieskie, które będą cegiełką, wsparcia Spotkania Młodych AL., będą one w cenie 7 zł, jako dodatek broszury z historiami z życia św. Jana Pawła II, zachęcamy do wsparcia.
  5. Dziękujemy za ofiary na k-ł : bezimiennie z Południowej 100 zł.
  6. Plan poświęcenia pól.

Poniedziałek:  15.V   godz. 1900 – Trzebiesza, Elżbieta, Zajączków,  Górna Owczarnia.

Wtorek:          16.V   godz. 1900  – Zagrody, Pomorze, Niezdów, Skoków.

Środa :           17.V    godz. 1900  – Grabówka, Jankowa, Darowne, Majdan Trzebieski.

Czwartek:       18.V     godz. 1900   –  Łaziska, Franciszków, Fabryczna, Leonin.

Piątek:             19.V      godz. 1900 – Góry Opolskie, Emilcin, Zosin, Wola Rudzka.

Sobota:            20.V      godz. 1900 – Kol. Elżbieta, Kol. Łaziska

Pojazdy prosimy na godz. 1845.  Podwórko przy garażach .

1. Dziś, uczniowie Szkolnego Koła Caritas ze Skokowa zbierają ofiary do puszki dla Nikoli, na zakup urządzenia mikropolaryzacji mózgu. Urządzenie to może pomóc dziecku w rozwoju mowy i nabywaniu różnych umiejętności. Dziękujemy za ofiary.
  2. 18 maja, w rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, burmistrz Opola Lubelskiego zaprasza mieszkańców na uroczystość odsłonięcia i poświęcenia tablicy pamiątkowej na placu św. Jana Pawła II. Rozpoczniemy mszą św. o 12.00, a po mszy przy ulicy Stary Rynek nastąpi odsłonięcie i poświęcenie tablicy z nazwą placu św. Jana Pawła II, a następnie część artystyczna.
  3. Dziś o 16.00 w OCK odbędzie się akcja charytatywna organizowana przez Opolskie Centrum Kultury oraz Szkołę Podstawową nr 1 w Opolu Lubelskim. W programie występy zespołów muzycznych, teatralnych, tanecznych, kiermasz ciast, loteria i licytacja voucherów. Będzie to wsparcie rodziny Maciejewskich z Elżbieta w trudnej sytuacji materialno-bytowej. Zachęcamy do otwartości serca.
  4. W najbliższą niedzielę spotkanie młodzieży, która przyjęła bierzmowanie o 12.00 msza święta i spotkanie o sakramencie małżeństwa.
  5. W sklepiku jest prasa katolicka. Biblia rodzinna. Zioła, balsamy, żele, maści zdrowotne. Albumy na prezenty komunijne.
  6. W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Elżbieta Strawa ul. Stary Rynek, + Bogumiła Wojtanek z Zosina. Tych i naszych zmarłych bliskich polecajmy miłosierdziu Bożemu. Ojcze nasz… Wieczny odpoczynek…