33 Niedziela Zwykła – 13 listopada 2022 r.

1. Dziękujemy za ofiary na tacę, które przeznaczone są na nasze Seminarium w Lublinie. Dziś także po każdej Mszy św.  zbierane są ofiary do puszek na pomoc osobom bezdomnym.
  2. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla, patronalne święto Sióstr ze Zgromadzenia Rodziny Betańskiej , które pracują w naszej parafii.
  3. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Kraszewskiego 4 za posprzątanie kościoła 3 osoby, ofiarę 240zł – Msza św. w ich intencji będzie 20. 11. o godz. 1000 . Do sprzątania  w sobotę na godz. 900 – prosimy wiernych z ul. Kraszewskiego 6.
  4. Do zielonej skrzynki przy ołtarzu, składamy kartki z nazwiskami i imionami, kandydatów do  Rady Duszpasterskiej.
  5. We wtorek 15 listopada w godz. 900 -1300 pod Urzędem Miasta i Gminy będzie akcja honorowego oddawania krwi.
  6. Dekret Księdza Arcybiskupa !
  7. Bóg zapłać za ofiary na renowacje parkanu i kaplicy: bezimiennie – 200zł, Koło Różańcowe św. Stanisława BM – 100zł, bezimiennie z Łąkowej – 100zł.
  8. W tym tygodniu modlimy się o godz. 1715 za zmarłych poleconych w wypominkach z następujących ulic:
    Poniedziałek: 14.XI Ogrodowa, Rzeczna, Rzemieślnicza, Strażacka, Piekarska,

Stary Rynek, Nowy Rynek, Kościuszki, Łąkowa, Pawia, Słowackiego, Nowa , Podzamcze, Dekutowskiego, Słoneczna.

Wtorek: 15.XI Leśna, Zagrody, Pomorska, Szkolna, Rybacka, Targowa, Kaliszańska, Piaskowa, Aleja – 600 Lecia.
    Środa: 16.XI Osiedlowa, Przemysłowa, Zielona, Nowoprojektowana, Projektowana, Popijarska, Krótka, Działkowa
    Czwartek:17.XI Parkowa, Południowa, Andersa, Krzywe Koło, Spacerowa, Sosnowa, Witosa, Rataja, Lubomirskiej, Przedmieście.
    Piątek: 18.X Konarskiego, Wyszyńskiego, Jana Tarły, Traugutta, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Dolna, Zbożowa,
    Sobota: 19.X Franciszków, Trzebiesza, Majdan Trzebieski, Darowne, Zosin, Baba.
    Niedziela: 20.XI Elżbieta, Kol. Elżbieta, Góry Opolskie, Leonin, Górna Owczarnia, Emilcin
  9.  W sklepiku jest prasa katolicka. Biblia Rodzinna. Zioła, balsamy, żele, maści zdrowotne. Kalendarz parafialny na rok 2023- format A3 i A4,  kartki – widokówki oraz składankę zdjęciową naszego kościoła.
  10. Msza św. i spotkanie dotyczące drugiego sakramentu, dla wszystkich bierzmowanych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 1200.
  11. W minionym tygodniu z naszej społeczności parafialnej odeszła do Pana: + Jan Matejko z Jankowej, + Maria Krzemieniewska z ul. Długiej, + Tomasz Łakota z ul. Osiedlowej, + Krystyna Kwietniewska z ul. Długiej, + Krystyna Czyżewska z ul. Cmentarnej. Tych i naszych bliskich zmarłych polecajmy miłosierdziu Bożemu: Zdrowaś…, Wieczny odpoczynek…,