3 Niedziela Adwentu – 12 grudnia 2021 r.

1. Od piątku rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. W czasie rekolekcji nie będzie Mszy św. o godz. 600 rano. Ze względu na pandemię nie będzie księży spowiadających z dekanatu. Będziemy tylko sami i rekolekcjonista. Dlatego prosimy o korzystanie ze spowiedzi w ciągu tygodnia podczas każdej Mszy św. Program wywieszony jest w przedsionku kościoła i w dzwonnicy. Plan rekolekcji jest też na naszej stronie internetowej.  Podać plan rekolekcji.
  2. Składamy Bóg zapłać wiernym z ul. Puławska 9, 10 i 12 (3 osoby) za posprzątanie kościoła i ofiarę na k-ł -50zł. Msza św. w ich intencji będzie 26.XII  o godz. 1000W sobotę w rekolekcje o 1930 – prosimy o posprzątanie  kościoła I i II wspólnotę Neokatechumenalną, Legion Maryi, Grupę Uwielbienia i Chwały.
  3. Zapraszamy na Nowennę do Dzieciątka Jezus, którą rozpoczynamy 16 grudnia – środa, będzie odprawiana przed Mszą św. wieczorną.
  4. Ze względu na pandemię nie będzie tradycyjnej formy roznoszenia opłatków. Opłatki można już nabyć u pana Zbyszka w sklepiku oraz u siostry Edyty w kancelarii parafialnej, w godzinach otwarcia kancelarii.
  5. Bóg zapłać za ofiary na renowację figury Matki Bożej : bezimiennie – 100zł,bezimiennie z Kaliszańskiej– 100zł, bezimiennie – 50zł, bezimiennie – 300zł, bezimiennie z Niezdowa – 200zł, bezimiennie z Józefowskiej – 50zł. Ofiary za opłatek : z Leonina – 380zł i ze Skokowa – 810zł.
  6. Konferencja chrzcielna będzie w czwartek 23 XII o godz. 1730. Chrzty będą w drugi dzień  świąt – 26 XII o godz. 1200.
  7. W wigilię 24 grudnia o godz. 800 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa w intencji naszych bliskich zmarłych, których zabraknie przy wigilijnym stole. Imiona i nazwiska zmarłych prosimy zgłaszać do siostry w kancelarii.
  8. W sklepiku jest prasa katolicka. Biblia rodzinna, różańce. Zioła, balsamy, żele, maści zdrowotne. Kalendarze parafialne  na 2022r.  Mamy też  świece Caritasu na stół wigilijnyZmieniła się cena Niedzieli kosztuje 8zł. Natomiast  Gościa Niedzielnego nie zmieniła się i kosztuje 6zł. Kto w tamtą niedzielę zapłacił za Gościa Niedzielnego 8zł płaci dziś 2zł mniej.
  9. Pomódlmy się za naszych zmarłych, którzy odeszli do Pana: + Tadeusz Sanecki z Niezdowa, + Teresa Stolarska z ul. Osiedlowej, + Jerzy Gałuszewski z Ożarowa Drugiego, + Lucjan Kaczkowski z Zosina, + Mieczysława Madej z ul. Sikorskiego. Tych i naszych zmarłych polecajmy miłosierdziu Bożemu: Ojcze nasz… Wieczny odpoczynek