25 Niedziela zwykła – 24 września 2023 r.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tace, które są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  2. Jutro w naszym kościele będzie Jerycho – modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny, Narodu, Kościoła i Pokoju na świecie. Plan adoracji jest na tablicach ogłoszeń. Kartka – plan.
  3. W najbliższą środę po Mszy św. o godz.1800 w sali Jana Pawła II będzie spotkanie diakonii liturgicznej. Zapraszamy tych, którzy chcieli by aktywniej włączyć się w liturgię i zdobywać wiedzę o eucharystii.
  4. Grupa Uwielbienia zaprasza na spotkanie biblijne, o księdze Lamentacji w sobotę o godz.1900 w sali obok banku. Katechezę będzie głosił Ojciec Bogusław Żyro – misjonarz z Burundi. Wskazany Stary Testament i coś do pisania.
  5. Za tydzień, w niedzielę 01 października, będziemy w naszej parafii gościć młodych z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, którzy podzielą się swoim świadectwem, a także zaproszą nas na festyn młodzieżowy organizowany przez młodzież, który odbędzie się przy naszej parafii w sobotę 7 października, więcej szczegółów odnośnie wydarzenia przekaże nam młodzież, którą będziemy za tydzień gościć w naszej parafii.
  6. W październiku nabożeństwa różańcowe będziemy odprawiali codziennie o godz.1730.  Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Zachęcamy też do odmawiania różańca w rodzinach . Przez cały miesiąc październik w dni powszednie po Mszy św. o godz.730 będziemy odprawiali Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
  7. 28 września (czwartek) o godz. 1500  na Skwerze Jana Pawła II będzie odmawiana koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. W przyszłą niedzielę po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, oraz zmiana tajemnic różańcowych z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  9. W najbliższą niedzielę po Mszy św. wieczornej w naszym kościele będzie drugie spotkanie z cyklu: „Jesienne Wieczory Organowe”.  Serdecznie zapraszamy.
  10. Dziękujemy  mieszkańcom z ul. Cmentarnej i Zajezierze  za posprzątanie kościoła były 5 osoby i ofiarę 100zł . Msza św. w ich  intencji będzie 01 października o godz. 1000 . W sobotę na godz. 900 do sprzątania kościoła prosimy wiernych z ul. Garbarskiej i Polnej.
  1. Bóg zapłać za ofiary na k-ł: bezimiennie – 300zł, bezimiennie – 100zł.
  1. W sklepiku jest prasa katolicka. Biblia Rodzinna.
  2. W tym tygodniu odeszli do Pana +  Teresa Gibuła  z Elżbiety, + Michał Szlachetka z Łazisk, + Anna Chmura z ul. Długiej, + Janusz Łoś z ul. Długiej. Tych i  naszych zmarłych bliskich polecajmy miłosierdziu Bożemu. Ojcze nasz…Wieczny odpoczynek…