19-Niedziela zwykła – 7 sierpnia 2022r.

1. W sobotę po Mszy św. wieczornej będzie procesja fatimska.
  2. Msza święta i nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie będzie w sobotę o godz. 1800.
  3. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy Siostrę Emilię, która będzie pracowała w naszej kancelarii parafialnej. Życzymy jej wielu łaska Bożych.
  4. W przyszły poniedziałek 15 sierpnia – przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP, patronalne Święto naszego kościoła i odpust. Suma odpustowa o godz. 1200. Zapraszamy strażaków. Dzieci do sypania kwiatów i prosimy o czynne zaangażowanie się w procesję. Błogosławieństwo zbóż, ziół i owoców na wszystkich Mszach świętych.
  5. Bóg zapłać mieszkańcom z Nowoprojektowanej i Osiedlowej ( 2 osoby) za posprzątanie kościoła i ofiarę na k-ł 180 zł. Msza św. w ich intencji będzie  10 sierpnia o godz. 1800 . W sobotę na godz. 900 do sprzątania kościoła,  prosimy wiernych z ul. Długiej numery parzyste.
  6. Bóg zapłać za ofiary na parkan i kaplicę: bezimiennie – 50zł, bezimiennie z Janiszkowa– 100zł, bezimiennie – 50zł, bezimiennie – 100zł, od Agnieszki i Bartłomieja – 200zł.
  7. Nasza Policja Opolska przestrzega prze oszustami. Nadal modne są telefony „Na wnuczka”. Prosimy o ostrożność szczególnie seniorów.
  8. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zaostrzającej przepisy dotyczące obrazy uczuć religijnych
  9. W sklepiku jest prasa katolicka. Biblia Rodzinna. Zioła, balsamy, żele, maści zdrowotne. Kartki – widokówki oraz składanka zdjęciowa naszego kościoła.
  10. W minionym tygodniu z naszej społeczności parafialnej odeszli do Pana Joanna Tomczyk z ul. Lipowej, + Krystyna Solis z ul. Łąkowej, + Wiesław Kołodziej z Łazisk, + Grzegorz Chałas z Gór Opolskich . Tych i naszych zmarłych bliskich polecajmy miłosierdziu Bożemu. Ojcze nasz… Wieczny odpoczynek…